Освітяни Дунаєвеччини діляться досвідом

24 листопада 2022 року освітяни Дунаєвеччини мали можливість поділитись досвідом роботи на науково-практичному семінарі «Компетентнісний вимір шкільної освіти в умовах Нової української школи». Консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» ДМР Дармограй Наталія Олександрівна( Наталя Дармограй) розповіла про професійний розвиток педагога у контексті НУШ на прикладі діяльності ЦПРПП. Вчитель-методист Дунаєвецького ліцею №3 Ковальчук Алла Володимирівна (Алла Владимировна) ділилась напрацюваннями з організації ранкових зустрічей з молодшими школярами у НУШ. Старший вчитель Дунаєвецького ліцею №3 Стиран Наталія Миколаївна (Наталия Стиран) представила досвід формування ключових компетентностей молодших школярів у НУШ.
Даний захід відбувся у кабінеті НУШ Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. З вітальним словом звернулася до учасників семінару директорка Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Д.І.Басюк; ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії І.М.Шоробура(Інна Шоробура) . У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівників кафедр: педагогіки, суспільних дисциплін, образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та технологій, української мови і літератури, іноземних мов, педагоги-практики, а також здобувачі освіти ХГПА.
У ході семінару учасники виготовили ангелики-обереги, заряджені енергією добра, позитивними емоціями, для тих, хто боронить нашу державу, дає нам змогу працювати та виховувати молоде покоління, для наших воїнів ЗСУ.
Щиро дякуємо організаторам (Кафедра педагогіки Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія) за запрошення і можливість взяти участь, поділитись напрацюваннями та черпнути цікавих ідей для роботи у дієвому та практичному семінарі Сподіваємось на подальшу співпрацю! Дякуюємо педагоам громади за ініціативність та готовність ділитись напрацюваннями!
Працюємо на освітній фронт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *