Школа управлінських навичок: спілкуємось ефективно!

Спільна мета – навчати і навчатись, удосконалюватись, розвивати ключові та фахові компетентності об’єднала учасників Школи управлінських навичок, проведеної у співпраці Центру професійного розвитку педагогічних працівників та управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради. У віртуальному просторі Школи спілкувалися заступники директорів закладів освіти, вихователі-методисти закладів дошкільної освіти.
Розвиток неперервного навчання разом із формуванням суспільства знань стали одним із соціальних наслідків глобалізації та інформатизації. Тому, питання формальної та неформальної освіти, самоосвіти педагогів (Галина Давиденко, директорка ЦПРПП) стали ключовими у засіданні Школи.
Вже 1 вересня 2022 року учителі 5 класів прийняли естафету впровадження реформи НУШ, що стало поштовхом до опанування нових підходів до навчання. Однією із головних тем онлайн зустрічі стало обговорення особливостей організації навчання учнів 5-х класів НУШ, злагоджена робота шкільної команди НУШ (Наталія Дармограй, консультант ЦПРПП).
Питання ведення діловодства ніколи не втрачають своєї актуальності та завжди спонукають освітян і управлінців дотримуватися порядку ведення діловодства, підтримувати та поглиблювати свої знання у цій сфері . Про нормативно-правове забезпечення діловодства, основні аспекти роботи з документообігом дізналися під час управлінського практикуму, який провела головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької ради Емілія Паламарчук.
Знайомство з контентом сайту Центру ПРПП здійснила консультант Ірина Шендерук. Особливу увагу приділено вкладці «Методичний дайджест» та періодичному онлайн-виданню «Osvitoria». Адже, новий час вимагає нових підходів до вирішення освітніх проблем, нових методик, форм роботи в педагогічному напрямку, бо XXI століття – час інновацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *