Професійне вдосконалення педагогів

Сьогодні, 10 листопада 2023 року, на базі Дунаєвецького ліцею №1 у рамках співпраці Центру ПРПП із Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка було проведено сертифікований семінар для учителів біології ЗЗСО Дунаєвецької ТГ та Солобковецької ТГ. Тема «Еволюція органічного світу: факти і докази» зацікавила 27 учителів біології із 18 навчальних закладів.
Завідувачка кафедри біології та екології КПНУ ім. Івана Огієнка, доцент кафедри біології та екології, кандидат педагогічних наук КАЗАНІШЕНА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА зупинилась на сучасних уявленнях про виникнення життя на Землі та розкрила причини й закономірності еволюції. У цікавій і доступній формі подано значення сучасних біологічних досліджень, факти та докази еволюційної теорії. Педагогами було проаналізовано методи, які можна використати під час вивчення даної теми на уроках біології. Науковець підготувала для педагогів цікаві завдання, які включали роботу з картками, використання гаджетів.
Зустріч пройшла у надзвичайно теплій, невимушеній атмосфері, яка передбачала обмін думками, життєвим досвідом (колеги ділились власними історіями зустрічі із доказами еволюційного вчення).
Учасники семінару отримали сертифікати про участь у заході.
Висловлюємо слова вдячності К-ПНУ імені Івана Огієнка за можливість професійно зростати педагогам наших громад. Дякуємо Наталії Вікторівні за цікаву і актуальну інформацію, за професіоналізм та позитивні емоції.
Окрема подяка Дунаєвецькому ліцею №1 за гостинність та надання платформи для комунікації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *