Листопадевий марафон освітніх практик та інноваційних ідей

10 листопада 2023 року творча платформа Листопадевого марафону освітніх практик та інноваційних ідей на базі Дунаєвецького ліцею №1 об’єднала учителів зарубіжної літератури та німецької мови громади у співпраці Центру професійного розвитку педагогічних працівників з К-ПНУ імені Івана Огієнка.
У рамках організованого тренінгу «Креолізовані тексти на уроці німецької мови» та науково-практичного семінару «Німецьке Просвітництво та його вплив на розвиток літературного процесу Європи. Й.В. Гете. «Фауст»» вмотивовані педагоги мали можливість підвищити свій рівень фахової майстерності викладання навчальних дисциплін.
Одним із нестандартних способів мотивації дітей до вивчення німецької мови поділилась кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької мови Ольга ДОБРИНЧУК. У ході тренінгу дійшли висновків, що креолізовані тексти не лише впливають на читача, але й створюють комплекс образів, які супроводжують зміст прочитаного.
Духом німецького Просвітництва учителів зарубіжної літератури пройняла Ірина ГОЛУБІШКО, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри германських мов і зарубіжної літератури. Вона акцентувала увагу присутніх на значному впливі ідей німецьких просвітників на літературні процеси Європи.
Листопадевий марафон освітніх практик та інноваційних ідей став важливим заходом для розвитку професійних компетентностей педагогів громади. Він сприяв обміну досвідом, поширенню інноваційних ідей та пошуку нових шляхів підвищення якості освіти.
Дякуємо спікерам Марафону та К-ПНУ імені Івана Огієнка за плідну співпрацю, активну позицію та підтримку на шляху модернізації підготовки конкурентоздатного педагога та Дунаєвецькому ліцею №1 за позитивну атмосферу, технічну підтримку й платформу для співпраці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *