Порелаксувати, поспілкуватися у колі однодумців, інформаційно збагатитись нарешті вдалося педагогам-організаторам закладів освіти нашої громади які здійснили ресурсно- релаксаційну поїздку до Малієвецького обласного історико-культурного музею.
У всій своїй величі та осінній задумі, у туманному, але не альбіоні екскурсантів зустрів величний палац графа Орловського. Нам неабияк пощастило мати за екскурсовода саму пані директорку Анастасію Донець, бо завдяки її харизмі, професійній майстерності, любові в очах до рідної місцини ми поринули у славетну епоху та занурилися у благородний спокій стін, розпису, антуражу
Унікальна атмосфера та енергетика природньої нерукотворної краси спонукала і до жвавого обговорення хвилюючих аспектів виховної роботи у Новій Українські Школі. Яким має бути педагог-організатор аби повести за собою альфа покоління чи бути прикладом для наслідування, як організувати плановий захід у творчому руслі, «витягнути» сильні сторони дитини на площину їх реалізації… говорили про сучасного учня, вмотивованого вчителя, педагогіку партнерства, методику та технологію процесу виховання. Чи це актуально і важливо у даний час?
Ці та інші не менш значущі питання з’ясовували під час неформального спілкування, у процесі ігор, тренінгів таких як «Асоціація з іграшкою», «Вірш про себе», «Оплески» та інших розвантажувальних прийомів, які підготували самі виховники.
А чого вартувала фотосесія у вінтажному стилізованому напрямку, зорієнтованому на славну епоху романтизму, у ролі шляхетних панянок побували і наші педагогині, та ще й так колоритно!🤫💥💭
Гадаю, нам вдалося поповнити той ресурс, позитивний заряд творчої енергетики який буде так потрібен у щоденній нелегкій педагогічній роботі.
Декілька годин у колі однодумців задовольнили цілу низку рекреаційних потреб людини – духовних, естетичних, інформаційних.
ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВДАЛОСЯ!