Педагогічна паралель

 «Забезпечення наступності змісту дошкільної та початкової освіти: інноваційні аспекти побудови освітнього процесу в ЗДО та початковій школі» – під такою назвою відбулася Педагогічна паралель для вихователів старших груп ЗДО та вчителів перших класів ЗЗСО на базі Лошковецького ЗДО та Лошковецької ЗОШ І-ІІ ст.. в рамках співпраці громад.

Методисти методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Г.Давиденко та В.Заторжинська  презентували питання щодо формування  життєвих компетентностей і готовності до систематичного навчання в Новій українській школі старшого дошкільника та формування ключових компетентностей на уроках математики першокласників НУШ.

Практичний модуль включав  спеціально організовану діяльність з дітьми старшого дошкільного віку по формуванню логіко-математичних компетенцій «В королівстві Математики» (Н.Котлінська,вихователь Лошковецького ЗДО), урок  – казку «Число і цифра 0» (Д. Юр’єва, учитель1 класу Лошковецької ЗОШ І-ІІст.), майстер-клас «Розвиток логічного мислення дошкільників та молодших школярів 1-2 класів НУШ шляхом впровадження інформаційних технологій» (Р.Щавінська, вчитель початкових класів Лошковецької ЗОШ І-ІІ ст.), тренінг «Використання дидактичних ігор на уроках математики в 2 класах НУШ» (Л.Присяжна, вчитель початкових класів Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3).

Вихователі ЗДО та вчителі  перших класів початкової ланки стали учасниками  Марафону інтерактивних  вправ, який провела І.Завіша, вихователь-методист ЗДО №4 «Теремок», переглянули виставку леп буків на тему «Знайомимо дошкільників з цифрами».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *