ЗДІБНОСТІ + НАПОЛЕГЛИВІСТЬ = РЕЗУЛЬТАТ

Епоха, що настала – епоха змін, інновацій, епоха інтелекту, яка диктує свої умови життя, висуває нові вимоги. Якісно нові зміни в суспільстві переконують, що найбільшою цінністю є неповторна людська особистість з її нахилами, вподобаннями, обдаруваннями.
Ідея формування творчої особистості є провідною в роботі наукового товариства учнів «Дослідник» Дунаєвецької міської ОТГ. Це, передусім, творче середовище, де формуються громадяни України як креативні особистості, розкриття яких збагатить наше суспільство.
Дослідницька робота учнів є однією з прогресивних форм роботи з обдарованою та талановитою учнівською молоддю. Саме під час такої роботи проявляється творчий рівень навчальних досягнень учнів.
З 14 по 18 грудня 2020 року управлінням освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ОТГ було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Цього року ця подія стала особливою. В умовах пандемії вона пройшла у дистанційному форматі.
У Конкурсі-захисті взяли участь команди 17 наукових товариств ЗЗСО Дунаєвецької міської ОТГ Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. Команди формувались відповідно до Правил проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України, затверджених наказом директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 10 грудня 2020 року №280-од.
Конкурс проводився в 22 секціях 9 наукових відділень. На розгляд журі було представлено 19 науково-дослідницьких проєктів здобувачів освіти 9-11 класів та 20 наукових проєктів слухачів МАН (6-8 класи).
Серед конкурсних робіт – на відділення історії подано – 6 науково-дослідницьких проєктів;
– відділення філософії та суспільствознавства – 1 проєкт;
– відділення наук про Землю – 1 проєкт;
– відділення комп’ютерних наук – 3 проєкти;
– відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 8 проєктів;
– відділення мовознавства – 8 проєктів;
– відділення математики – 5 проєктів;
– відділення хімії та біології – 5 проєктів;
– відділення екології та аграрних наук – 2 науково-дослідницьких проєкти.
Журі І етапу Конкурсу-захисту учнів-членів МАН відзначило розширення тематики наукових досліджень, актуальність та прикладний характер багатьох наукових робіт, високий рівень їх захисту.
За результатами заочного оцінювання науково-дослідницьких проєктів, постерного захисту та наукової конференції визначено переможців у 19 секціях за 8 науковими відділеннями конкурсу-захисту.
Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів МАН у 2020-2021 н.р. стали:
– Павлов Андрій Тарасович – учень 6 класу гімназії Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Дунаєвецької міської ради в секції «Технології програмування» (науковий керівник: Буняк Микола Михайлович, учитель інформатики) – І місце;
– Корчагін Артем Олександрович – учень 6 класу гімназії Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Дунаєвецької міської ради в секції «Internet-технології та WEB дизайн» (науковий керівник: Буняк Микола Михайлович, учитель інформатики) – І місце.
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук дав змогу реалізувати здібності талановитих учнів громади, підвищити їх інтерес до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, виявити навички дослідницької роботи, а також залучити педагогів ЗЗСО до активної роботи щодо формування творчого покоління молодих науковців для різних галузей суспільного життя – майбутньої інтелектуальної еліти України.
Сподіваємось, що конкурс-захист стане для учнів-членів наукового товариства «Дослідник» Дунаєвецької міської ОТГ стимулом до великих досягнень у галузі науки. Бажаємо успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *