Управлінський практикум «Формуємо атестаційний Кейс»

Управлінський практикум, який відбувся 31 жовтня у співпраці управління освіти, молоді та спорту ДМР та Центру професійного розвитку педагогічних працівників об’єднав заступників директорів ЗЗСО, вихователів-методистів ЗДО навколо теми «Формуємо атестаційний Кейс». Адже, атестація – надзвичайно важливий етап у діяльності закладу освіти, оскільки вона відіграє основну роль у формуванні траєкторії професійного розвитку педагога, його педагогічній майстерності, передбачає підвищення професіоналізму, стимулювання діяльності, диференційоване оцінювання результатів педагогічної роботи.

Емілія Паламарчук, головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту ДМР окреслила основні аспекти нового Положення про атестацію педагогічних працівників. Про вимоги до вивчення, узагальнення, впровадження та поширення педагогічного досвіду інформувала Галина Давиденко, директорка Центру ПРПП. Керівники ділилися досвідом організації роботи атестаційної комісії, роботи з діловою документацією з питань атестації педагогів. В.о. директора Дунаєвецького ліцею №2 Наталія Магера презентувала досвід співпраці закладу з платформою Єдина атестаційна система (ЄАС)

«Родзинкою» практикуму стали цікаві методичні активності з питань атестації, які ще раз підтвердили, що атестація – це не лише новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності, це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація найкращих професійних умінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *