LEGO – це навчання через гру

ЛЕГО – одна з відомих і поширених на сьогодні педагогічних систем, що використовує моделі реального світу і предметно-ігрове середовище навчання та розвитку дитини. Основним принципом навчання є принцип «Навчання через дію» — діти отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора.
Тож чому LEGO? На це питання намагалися відповісти учасники Простору дружної підтримки « LEGO- технологія в освіті: наступність, можливості, перспективи», ініційованого Центром професійного розвитку педагогічних працівників 26 липня. Майданчик для спілкування Центру ПРПП надали партнери – комунальна установа ДМР «Міський Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю«Ластівка» (директор Олена Отрубчак).
Захоплюючу подорож у світ LEGO організували Ірина Горєва, практичний психолог, Оксана Отрубчак, вихователь, Леся Фурман, музичний керівник Дунаєвецького ЗДО №5«Усмішка»,Алла Гальчук, вчитель-реабілітолог та Наталія Гаврілова, асистент учителя реабілітолога Міського ЦКРОІ «Ластівка», Уляна Гальчук, учитель фізики Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.№3, Світлана Підлісна.учитель початкових класів Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Світлана Терепенчук, учитель англійської мови Рахнівської гімназії, Інна Годлевська, учитель математики Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія», Катерина Шендерук, учитель початкових класів Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.№4.
Не залишила байдужими виставка виробів з LEGO цеглинок та креативні LEGO -фотозони від ЗДО №5 «Усмішка» (директор Наталія Криськова) та Міського ЦКРОІ «Ластівка» (директор Олена Отрубчак), цікаві історії виникнення LEGO технології, інтерактивні вправи для педагогів від консультантів Центру ПРПП. У Башті Вражень, яку збудували учасники, є цеглинки «LEGO – це навчання через гру», «LEGO – гра по-новому», «LEGO – це цікаво і повчально», «LEGO -це супергра»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *