МЕТОДИЧНИЙ ОНЛАЙН-ДІАЛОГ “ШКОЛА У ПОСТУПІ ДО ЦІННОСТЕЙ”

Україна має давню й величну культуру та історію, які виступають потужним джерелом і міцним підгрунтям виховання учнівства. Частина з них уже ввійшла до загальновиховного простору, але нинішні суспільні процеси вимагають їх переосмислення, яке відкриває нові можливості для освітньої сфери.
Виховання сучасної молоді має здійснюватися і на прикладах справжніх патріотів своєї країни, які не просто відстоюють кожен сантиметр української землі, а кожного з нас!
Сьогодні вкотре обговорили виховний аспект в ході методичного онлайн-діалогу «Школа у поступі до цінностей: війна-2022».
До активного спілкування щодо форм роботи, взаємодії із сім’ями тимчасово переміщених осіб, залученні учнівства до суспільно-корисної праці були запрошені педагоги-організатори та голови фахових об’єднань класних керівників закладів освіти.
Ділилися досвідом та плануванням роботи під час воєнного стану, участю у акціях, онлайн-челенджах, спортивних заходах, відзначенні пам’ятних дат та заходів на травень.
Класний керівник – найближчий і безпосередній вихователь і наставник учнів. Саме тому він має організувати і спрямувати виховний процес у класі так, щоб своєю увагою орієнтуватися на кожного вихованця і навіть під час дистанційного навчання охопити своєю увагою.
Подяка усім активним доповідачам, ваша робота – безцінна!
Адже маємо кожен на своєму місці не просто чекати ПЕРЕМОГИ, а вже будувати плани на майбутнє та відбудову нашої країни.
Тримаймо освітній фронт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *