Організаційні аспекти діяльності соціально-психологічної служби ЗДО в умовах впровадження педагогіки партнерства

Учасниками проблемного кола за темою «Організаційні аспекти діяльності соціально-психологічної служби ЗДО в умовах впровадження педагогіки партнерства», яке відбулося 16 квітня,  стали  соціальні педагоги, практичні психологи, вихователі ЗДО.

Г.Давиденко, методист МК, інформувала учасників про нормативне забезпечення соціально-педагогічного патронату, Про створення доцільних психолого-педагогічних умов виховання дитини – як одне із завдань соціально-педагогічного патронату; основні ознаки дитини, яка виховується в СЖО розповіла В.Жучковська, методист МК.

А.Михальська, завідувач ЦРД «Пролісок» полілилася досвідом діяльності  Консультативного Центру для батьків та осіб, які їх замінюють, і дітей, які виховуються в умовах сім»ї , а Є.Підгурська, соціальний педагог ЦРД «Пролісок» презентувала досвід  роботи  соціально-педагогічного патронату як однією із форм здобуття  дошкільної освіти дітьми, які не відвідують ЗДО.

Про партнерство у взаємодії ЗДО з сім’єю з психологічної точки зору  розповіла практичний психолог ЦРД «Пролісок» Н.Шкорбецька.

Особливо цікавими були інтерактивні вправи «Сонечко»,  «Нитки», «Лист», «Візуальна метафора – 4 олівці», «Чарівний капелюх», експрес тест «Модель взаємодії».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *